Plugit Finland Oy:n yhteystiedot

Plugit Finland Oy tekee työtä sähköisen liikkumisen sekä älykkäämmän huomisen eteen täydellä sydämellä. Tarjoamme mahdollisuuden tutustua sähköisen liikenteen yleiseen kehitykseen, teknologioihin sekä sen ympärille rakentuviin palveluihin. Neuvomme mielellämme kaikissa sähköautoihin ja niiden lataamiseen liittyvissä kysymyksissä.


PLUGIT FINLAND OY
Y-tunnus: 2513960-7

Puhelin: 0207 350 330 (0,088 €/min)
​Sähköposti: asiakaspalvelu@plugit.fi

Ota yhteyttä tai lähetä palautetta >>

Käyntiosoitteet

Tampere
​​​​​​​Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Pori
​​​​​​​Antinkatu 5
28100 Pori

Toimitusosoite

Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Laskutusosoitteet >>

Kysyttävää laskutuksesta? Ota yhteyttä: laskutus@plugit.fi



Myynti ja asiakaspalvelu

Harri NieminenMyyntipäällikkö(kuluttajat ja autoliikkeet)040 863 0776harri.nieminen@plugit.fi

Harri Nieminen

Myyntipäällikkö
(kuluttajat ja autoliikkeet)
040 863 0776
harri.nieminen@plugit.fi

Otto KahraMyyntipäällikkö040 512 7363otto.kahra@plugit.fi

Otto Kahra

Myyntipäällikkö
040 512 7363
otto.kahra@plugit.fi

Esko PaalasmaaSenior Advisor040 510 7003esko.paalasmaa@plugit.fi

Esko Paalasmaa

Senior Advisor
040 510 7003
esko.paalasmaa@plugit.fi

Pauliina Ahola

Pauliina Ahola

Topi AaltonenMyynti- ja markkinointijohtaja046 810 1684topi.aaltonen@plugit.fi

Topi Aaltonen

Myynti- ja markkinointijohtaja
046 810 1684
topi.aaltonen@plugit.fi

Marianna PiippolaAsiakaspalvelupäällikkö040 512 7575marianna.piippola@plugit.fi

Marianna Piippola

Asiakaspalvelupäällikkö
040 512 7575
marianna.piippola@plugit.fi

Timo OikarinenPalvelu- ja tuotepäällikkö(ylläpito)040 149 7905timo.oikarinen@plugit.fi

Timo Oikarinen

Palvelu- ja tuotepäällikkö
(ylläpito)
040 149 7905
timo.oikarinen@plugit.fi


Johtoryhmä

Topi AaltonenMyynti- ja markkinointijohtaja046 810 1684topi.aaltonen@plugit.fi

Topi Aaltonen

Myynti- ja markkinointijohtaja
046 810 1684
topi.aaltonen@plugit.fi

Tadeus Jankows

Tadeus Jankows

Marcus Suvanto

Marcus Suvanto

Kirsi Ruohonen

Kirsi Ruohonen

Tommi SaarelaToimitusjohtaja040 505 8940tommi.saarela@plugit.fi

Tommi Saarela

Toimitusjohtaja
040 505 8940
tommi.saarela@plugit.fi