Plugit Finland Oy:n yhteystiedot

Plugit Finland Oy tekee työtä sähköisen liikkumisen sekä älykkäämmän huomisen eteen täydellä sydämellä. Tarjoamme mahdollisuuden tutustua sähköisen liikenteen yleiseen kehitykseen, teknologioihin sekä sen ympärille rakentuviin palveluihin. Neuvomme mielellämme kaikissa sähköautoihin ja niiden lataamiseen liittyvissä kysymyksissä.


PLUGIT FINLAND OY
Y-tunnus: 2513960-7

Puhelin: 0207 350 330 (0,088 €/min)
​Sähköposti: asiakaspalvelu@plugit.fi

Ota yhteyttä tai lähetä palautetta >>

Käyntiosoitteet

Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Antinkatu 5
28100 Pori

Toimitusosoite

Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Laskutusosoitteet >>

Kysyttävää laskutuksesta? Ota yhteyttä: laskutus@plugit.fi



Myynti ja markkinointi

Topi Aaltonen
Myynti- ja markkinointijohtaja
046 810 1684
topi.aaltonen@plugit.fi

Esko Paalasmaa
Senior Advisor
040 510 7003
esko.paalasmaa@plugit.fi

Harri Nieminen
Myyntipäällikkö
(kuluttajat ja autoliikkeet)
040 863 0776
harri.nieminen@plugit.fi

Otto Kahra
Myyntipäällikkö
040 512 7363
otto.kahra@plugit.fi

Timo Oikarinen
Palvelu- ja tuotepäällikkö
(ylläpito)
040 149 7905
timo.oikarinen@plugit.fi

Kirsi Saarnivuo-Myöhänen
Markkinointipäällikkö
(Äitiyslomalla)
041 466 4595
kirsi.saarnivuo@plugit.fi


Asiakaspalvelu

Marianna Piippola
Asiakaspalvelupäällikkö
040 512 7575
marianna.piippola@plugit.fi


Johto

Tommi Saarela
Toimitusjohtaja
040 505 8940
tommi.saarela@plugit.fi