Plugit Finland Oy:n yhteystiedot

Plugit Finland Oy tekee työtä sähköisen liikkumisen sekä älykkäämmän huomisen eteen täydellä sydämellä. Tarjoamme mahdollisuuden tutustua sähköisen liikenteen yleiseen kehitykseen, teknologioihin sekä sen ympärille rakentuviin palveluihin. Neuvomme mielellämme kaikissa sähköautoihin ja niiden lataamiseen liittyvissä kysymyksissä.


PLUGIT FINLAND OY
Y-tunnus: 2513960-7

Puhelin: 0207 350 330 (0,088 €/min)
​Sähköposti: asiakaspalvelu@plugit.fi

Ota yhteyttä tai lähetä palautetta >>

Käyntiosoitteet

Tampere
​​​​​​​Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Espoo
Linnoitustie 2A
02600 Espoo

Pori
​​​​​​​Antinkatu 5
28100 Pori

Toimitusosoite

Keskuojankatu 13
33900 Tampere

Laskutusosoitteet >>

Kysyttävää laskutuksesta? Ota yhteyttä: laskutus@plugit.fi



Myynti ja asiakaspalvelu

Harri NieminenMyyntipäällikkö(kuluttajat ja autoliikkeet)+358 40 863 0776harri.nieminen@plugit.fi

Harri Nieminen

Myyntipäällikkö
(kuluttajat ja autoliikkeet)
+358 40 863 0776
harri.nieminen@plugit.fi

Otto KahraMyyntipäällikkö+358 40 512 7363otto.kahra@plugit.fi

Otto Kahra

Myyntipäällikkö
+358 40 512 7363
otto.kahra@plugit.fi

Esko PaalasmaaSenior Advisor+358 40 510 7003esko.paalasmaa@plugit.fi

Esko Paalasmaa

Senior Advisor
+358 40 510 7003
esko.paalasmaa@plugit.fi

Pauliina AholaProduction Manager​​​​​​​+358 40 756 3639pauliina.ahola@plugit.fi

Pauliina Ahola

Production Manager​​​​​​​

+358 40 756 3639
pauliina.ahola@plugit.fi

Topi AaltonenMyynti- ja markkinointijohtaja+358 46 810 1684topi.aaltonen@plugit.fi

Topi Aaltonen

Myynti- ja markkinointijohtaja
+358 46 810 1684
topi.aaltonen@plugit.fi

Marianna PiippolaAsiakaspalvelupäällikkö+358 40 512 7575marianna.piippola@plugit.fi

Marianna Piippola

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 40 512 7575
marianna.piippola@plugit.fi

Timo OikarinenPalvelu- ja tuotepäällikkö(ylläpito)+358 40 149 7905timo.oikarinen@plugit.fi

Timo Oikarinen

Palvelu- ja tuotepäällikkö
(ylläpito)
+358 40 149 7905
timo.oikarinen@plugit.fi


Johtoryhmä

Topi AaltonenDirector, Sales and Marketing+358 46 810 1684topi.aaltonen@plugit.fi

Topi Aaltonen

Director, Sales and Marketing

+358 46 810 1684
topi.aaltonen@plugit.fi

Ted JankowskiHead of APAC+65 9791 8043 ted.jankowski@plugit.fi

Ted Jankowski

Head of APAC

+65 9791 8043 ted.jankowski@plugit.fi

Marcus SuvantoCOO+358 40 485 6422 marcus.suvanto@plugit.fi

Marcus Suvanto

COO

+358 40 485 6422 marcus.suvanto@plugit.fi

Kirsi RuohonenBusiness Controller+358 44 752 6911kirsi.ruohonen@plugit.fi

Kirsi Ruohonen

Business Controller

+358 44 752 6911
kirsi.ruohonen@plugit.fi

Tommi SaarelaCEO+358 40 505 8940tommi.saarela@plugit.fi

Tommi Saarela

CEO

+358 40 505 8940
tommi.saarela@plugit.fi